Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών OM3

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα Focus Infra or OEM
Αριθμό μοντέλου SC UPC
Ποσότητα παραγγελίας min 500PCS
Τιμή Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες 50pcs/box
Όροι πληρωμής T/T

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων Οπτικός προσαρμοστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc UPC OM3 μονοκατευθυντικός SX Εμπορικό σήμα Εστίαση INFRA ή cOem
Αριθμό μοντέλου OM3 Χρήση FTTH, FTTX, FTTA, CATV, LANs, επικοινωνία
Απώλεια εισαγωγής <0> Επιστροφής απώλεια >50db
Διάρκεια >1000 Matings Συνδετήρες μετάλλων με τους συνδετήρες μετάλλων, χωρίς συνδετήρες μετάλλων
Φλάντζα Με τη φλάντζα, χωρίς φλάντζα Εφαρμογή Σύνδεση ινών
Υψηλό φως

OM3 προσαρμοστές οπτικών ινών

,

Μονοκατευθυντικός apc Sc συνδετήρας

,

apc Sc συνδετήρας με τη φλάντζα

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Οπτικός προσαρμοστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc UPC OM3 μονοκατευθυντικός SX

 

 

Περιγραφή:

 

  Οπτικός προσαρμοστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc UPC OM3 ο μονοκατευθυντικός SX χρησιμοποιείται στη σύνδεση ινών. Οπτικός προσαρμοστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc UPC OM3 μονοκατευθυντικός SX, το καλούμε επίσης δεδομένου ότι το Sc UPC OM3 που ο μονοκατευθυντικός συνδετήρας οπτικών ινών SX, στρέφει το INFRA έχει τους διάφορους τύπους προσαρμοστών οπτικών ινών. Η εστίαση INFRA παρέχει την αξιόπιστη λύση για τις συνδέσεις ινών, οι ενιαίοι προσαρμοστές οπτικών ινών τρόπου και οι πολλαπλού τρόπου προσαρμοστές οπτικών ινών διαθέσιμοι για το σας επιλέγουν. Οπτικός προσαρμοστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc UPC OM3 ο μονοκατευθυντικός SX είναι τύπος φλαντζών, οι ενιαίοι προσαρμοστές τρόπου είναι με το μανίκι zirconia ενώ οι προσαρμοστές πολλαπλού τρόπου ινών είναι με το μανίκι χαλκού.

  Με τη υψηλή επίδοση της υψηλής ακρίβειας μεγέθους και της καλής επανάληψης και την καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας, στρέψτε τους προσαρμοστές οπτικών ινών του INFRA έχει μια καλή φήμη στην αγορά.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

1. Προσαρμοστής LC οπτικών ινών
2. Ισχύστε για CATV, τοπικό LAN, δίκτυο τηλεπικοινωνιών, εξοπλισμός δοκιμής, συνδετήρες LC
3. Πολλαπλού τρόπου ή ενιαίος τρόπος, OM3, OM4 διαθέσιμο
4. Τετράγωνο
5. Κεραμικό μανίκι, κατοικία ABS
6. Εισαγωγή Loss≤ 0.2dB, επιστροφή Loss≥ 45dB (PC), ≥ 60dB (apc)
7. Λειτουργούντα temp.: -40° C~+85° Γ
8. Τυποποιημένη δύναμη σύνδεσης: 2~6N
9. Διάρκεια > 1000 φορές
10. Χρώμα: Μπλε (pc/SM), πράσινο (apc), μπεζ (pc/MM), όξινο μπλε (OM3), πορφυρό (OM4)

 

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος Απώλεια εισαγωγής (DB) Το Tensility αντιστέκεται (γ) Χρόνοι Inser και τραβήγματος Θερμοκρασία (℃)
FC PC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
APC < 0="">
Sc PC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
APC < 0="">
ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
LC < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
MU < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
MIRJ < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Ε-2000 < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Fc-Sc < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Fc-ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80
Sc-ST < 0=""> 200-600 1000 -40-+80

Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών OM3 0Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών OM3 1Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών OM3 2Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών OM3 3