Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα Focus Infra or OEM
Αριθμό μοντέλου APC-SC UPC SC
Ποσότητα παραγγελίας min 300pcs
Τιμή negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες Τσάντα PE
Χρόνος παράδοσης 5 ημέρες
Όροι πληρωμής T/T
Δυνατότητα προσφοράς 500000pcs το μήνα

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Όνομα προϊόντων Μονοκατευθυντικό Singlemode LSZH 3.0mm FTTH Sc καλώδιο αλτών οπτικών ινών apc-Sc UPC Τύπος τρόπου Singlemode simplex SM SX
Εξωτερικό σακάκι LSZH Χρώμα Κίτρινος
Διάμετρος καλωδίων καλώδιο 3.0mm Τύπος συνδετήρων APC SC APC SC
Εφαρμογή Συνδέσεις συστημάτων FTTH στα δίκτυα τηλεπικοινωνιών CATV Ferrule τέλος - πρόσωπο APC UPC SC
Υψηλό φως

Καλώδια αλτών ινών LSZH 3mm

,

Μονοκατευθυντικά καλώδια αλτών ινών

,

Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντικό Singlemode LSZH 3.0mm FTTH Sc καλώδιο αλτών οπτικών ινών apc-Sc UPC

 

 

Περιγραφή:

 

 Το μονοκατευθυντικό Singlemode LSZH 3.0mm FTTH Sc καλώδιο αλτών οπτικών ινών apc-Sc UPC είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδετήρες που επιτρέπουν σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθούν με CATV, έναν οπτικό διακόπτη, ή άλλο εξοπλισμό τηλεπικοινωνιών. Έχοντας ένα παχύ στρώμα της προστασίας, χρησιμοποιείται για να συνδέσει την οπτική συσκευή αποστολής σημάτων, το δέκτη, και το τελικό κιβώτιο. Το μονοκατευθυντικό Singlemode LSZH 3.0mm FTTH Sc καλώδιο αλτών οπτικών ινών apc-Sc UPC είναι με το συνδετήρα που συνδέει την οπτική ενότητα GBIC. Το κοχύλι του είναι ορθογώνιο.

 

Οι singlemode προσαρμοστές προσφέρουν την ακριβέστερη ευθυγράμμιση των ακρών των συνδετήρων (ferrules). Είναι εντάξει για να χρησιμοποιήσει τους singlemode προσαρμοστές για να συνδέσει τα πολλαπλού τρόπου καλώδια, αλλά δεν πρέπει να χρησιμοποιήσετε τους πολλαπλού τρόπου προσαρμοστές για να συνδέσετε τα singlemode καλώδια.

 

 

 

Προδιαγραφή:

 

1. Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPCAPC

3. Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)

4. Ποσότητα καλωδίων: Simplex, ντούμπλεξ, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores…

5. Διάμετρος καλωδίων: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm

 

 

Τεχνικές παράμετροι
PARAMETER+A2: L17 ΜΟΝΑΔΑ FC, SC, LC ST, MU
SM ΚΚ SM ΚΚ
PC UPC APC PC PC UPC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310 1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.3
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃ σε 75℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃ σε 85℃
Διάμετρος καλωδίων χιλ. Φ3.0 Φ2.0 Φ0.9 ή προσαρμοσμένος
Υλικό του σακακιού   PVC ή LSZH ή προσαρμοσμένος
Χρώμα FO το σακάκι   SM κίτρινος, OM1, πορτοκάλι OM2, aqua OM3, ή προσαρμοσμένος
Ενιαίος τρόπος fibe   ITU-τ G652, ή G655, ή G657
Πολυ ίνα monde   ITU-TG.651
Τύπος ινών   9/125 μm (OS1), ή 62.5/125μm (OM1), ή 50/125μm (OM2, OM3)


 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2. Υψηλή επιστροφής απώλεια

3. Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

4. SM & ΚΚ διαθέσιμοι

6. Διαμορφώσεις προτύπων & συνήθειας

7. Ανταποκρίνεται στις προδιαγραφές telecordia-GR-326-πυρήνων

8. Υπερβολικά χαμηλή πίσω αντανάκλαση

 

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 0

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 1

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 2

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 3

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 4

Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 5Μονοκατευθυντικά LSZH 3mm μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTH καλώδια αλτών ινών σκοινιών 6